Atnaujinta Veterinarijos gatvė tapo šiuolaikiška ir viena iš gražiausių mieste
2018-07-09

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, tarybos nariai, administracijos darbuotojai ir miesto gyventojai liepos 5- ąją rinkosi apžiūrėti ir įvertinti rekonstruotos Veterinarijos gatvės. Pabaigus visus numatytus remonto darbus, buvo surengtas simbolinis šios gatvės atidarymas, kuriame dalyvavo gatvę atnaujinusios bendrovės „Ukmergės keliai“ techninis direktorius Raimondas Andronavičius ir objekto vadovas Robertas Paulauskas.

„Buvusi viena iš prasčiausių miesto gatvių dabar tapo šiuolaikiška ir viena iš gražiausių,“ – džiaugėsi Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.

Projektas „Susiekimo komunikacijų (gatvių) ir inžinierinių tinklų paskirties statinių, Veterinarijos gatvėje, Ukmergės mieste rekonstravimo darbai“ buvo pradėtas 2016 metų pavasarį. Objekte dirbo rajono savivaldybės skelbtame konkurse mažiausią kainą  pasiūliusi ūkio subjektų grupė – UAB „Ukmergės keliai“ ir AB „Panevėžio keliai“. Atlikta darbų už 1 mln. 484,6 tūkst. Eur. Lėšų tam buvo skirta iš Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) bei rajono savivaldybės biudžeto.      

0,728 km ilgio ir 5,5 m. pločio Veterinarijos gatvėje įrengti lietaus nuotekų tinklai bei pėsčiųjų ir dviračių takas, rekonstruoti šaligatviai, gatvės apšvietimo, telekomunikacijų, buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklai, atsodinti išpjauti medžiai, kiti želdiniai. Kairėje gatvės pusėje, ties vaikų lopšeliu- darželiu „Saulutė“, atsirado automobiliams skirtos riboto stovėjimo vietos, taip pat buitinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelė. 

Po rekonstrukcijos visiškai pertvarkyta Veterinarijos gatvės pradžia ir pabaiga. Įvažiavimas į šią gatvę įrengtas iš Vytauto gatvės, perkėlus į naują vietą priešais Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centrą (PSPC) buvusią miesto autobusų stotelę. O automobilių stovėjimo aikštelė, per kurią anksčiau su transporto priemonėmis buvo galima patekti į Veterinarijos gatvę, projekto metu buvo tinkamai įrengta ir ja dabar gali naudotis visi, kas atvyksta į Ukmergės PSPC, Ukmergės ligoninę, Ukmergės rajono policijos komisariatą ir kt.

Siekiant padidinti gyventojų saugumą, ties Veterinarijos gatvės 12-uoju numeriu ir S. Daukanto 71-uoju numeriu pažymėtais daugiabučiais nebeliko buvusio išvažiavimo iš Veterinarijos gatvės. Čia dabar įrengta apsisukimo aikštelė. Į S. Daukanto ar kitą gatvę galima patekti tik naujai įrengtu pėsčiųjų ir dviračių taku.

 

 

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti