Volkeris Piohleris

Volker Piohler,

Bad Lagensalza miesto mero padėjėjas-vicemeras

 

  • Daugybę metų rūpinosi humanitarinės pagalbos organizavimu ir rinkimu Unstrut-Hainich apskrityje bei jos atgabenimu į Ukmergę.
  • Jo dėka į Ukmergės ligoninę buvo atvežta daug reikalingos medicininės įrangos, medicininių baldų, tvarsliavos, medikamentų ir kt., Ukmergės ligoninė užmezgė dalykinius ryšius su Bad Nauheimo miesto Kerekhofo klinikų vadovybe. Buvo sudaryta galimybė Ukmergės ligoninės darbuotojams susipažinti su Vokietijos ligoninėse teikiamų paslaugų lygiu.
  • Kasmet organizavo ir rūpinosi tarptautiniu Ukmergės jaunimo futbolo turnyru ir buvo jo globėjas.
  • Jam tarpininkaujant Ukmergės moterų klubas „Feridė“ užmezgė glaudžius ryšius su Unstrut-Hainich krašto moterų klubu „Moterų žiedas“. Klubas turėjo galimybę susipažinti ir dalykiškai bendradarbiauti su Tiuringijos krašte veikiančiomis organizacijomis socialinėje srityje.
  • Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendino Leonardo da Vinci programos mobilumo projektą „Už darnų miesto vystymą ir patrauklumo didinimą atsakingų specialistų kvalifikacijos tobulinimas, pritaikant ES patirtį“, už kurio vykdymą ir įgyvendinimą buvo atsakingas Volkeris Piohleris.
  • Volkerio Piohlerio pagalba buvo parengta 2016-2017 m. Unstrut-Hainich kreis (apskrities) ir Ukmergės rajono savivaldybės bendradarbiavimo kultūros, sporto, turizmo srityse programa. Šiuo metu programa aktyviai įgyvendinama, į Vokietiją vyksta delegacijos iš Ukmergės. Svečių iš Lietuvos priėmimu, veiklų programos parengimu, nakvynės, maitinimo, mokyklų, renginių, ir kt. lankymu aktyviai rūpinasi Vokleris Piohleris.
  • Jis taip pat yra Bad Langensalza miesto miestų partnerių organizacijos pirmininkas bei pirmasis savanoriškais pagrindais dirbantis Bad Langensalza miesto mero padėjėjas-vicemeras.
  • Šiemet 25 metai, kai pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Ukmergės ir Bad Langelsalzos rajonų savivaldybių. 

Kandidatūros teikėjas – savivaldybės meras Rolandas Janickas.

2016 m. gegužės 27 d. savivaldybės mero potvarkis Nr. 9-43 „Dėl apdovanojimo Mero padėkos ženklu“

 


Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-26 09:57:11