Klausimai-atsakymai
2020-06-25
Sveiki,norejau paklausti kada Ukmerges savivaldybe planuoja pradeti moketi vienkartines paramas del COVID-19?

Sveiki,

vadovaujantis Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 28 d. Nr. 7-121  sprendimu: 

„27.3. parama Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbto karantino metu (toliau – karantinas), kai vidutinės bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens kreipimosi mėnesio pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 1,5 VRP dydžio. Asmenys dėl šios paramos turi kreiptis karantino metu.

27.3.1. periodinės pašalpos dydis – 6 BSI.

27.3.2. bendrai gyvenantys asmenys arba vienas iš bendrai gyvenančių asmenų, arba vienas gyvenantis asmuo turi teisę į periodinę pašalpą, jei:

27.3.2.1. karantino metu yra netekę darbo ir kreipimosi dėl periodinės pašalpos metu yra užsiregistravę Užimtumo tarnyboje. Periodinė pašalpa mokama nuo darbo netekimo mėnesio kas mėnesį besikreipiančiam asmeniui, bet ne ilgiau kaip iki karantino pabaigos.

27.3.2.2. iki karantino paskelbimo vykdė savarankišką veiklą, kuri buvo įregistruota trumpesnį kaip 3 mėnesių laikotarpį iki karantino paskelbimo ir nebuvo išregistruota iki karantino pradžios. Periodinė pašalpa besikreipiančiam asmeniui mokama karantino metu kas mėnesį, bet ne ilgiau kaip iki karantino pabaigos.“

 

Asta Leonavičienė

Socialinės paramos skyriaus vedėja

2020 07 01

 

Atgal