Aivars Smelcers

Aivars Smelcers,

Latvijos Respublikos Livani savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas


• Aivars Smelcers – vienas iš bendradarbiavimo su Livani savivaldybe sutarties pasirašymo iniciatorių. Ukmergė ir Livani bendrauja nuo 1999 m. Oficiali bendradarbiavimo sutartis tarp šių savivaldybių pasirašyta 2007 m.
• Aivars Smelcers dėka užsimezgė daug gražių tarptautinio bendradarbiavimo pavyzdžių Ukmergės ir Livani bendruomenių, įstaigų, nevyriausybinių organizacijų lygmenyje.
• Aivars Smelcers, o taip pat ir kitų Livani savivaldybės atstovų dėka mūsų rajono kolektyvams, bendruomenėms, organizacijoms, įstaigoms, menininkams pavyko atrasti naujų ryšių, pažinčių ir galimybių, pasinaudoti užsienio šalių patirtimi, keistis naudinga informacija, tobulėti, susipažinti su kaimyninio užsienio kultūra.
• Nuo 2013 m. su Livani krašto atstovais sėkmingai bendrauja Ukmergės rajono kaimo bendruomenės – Lyduokių bendruomenė ir Veprių bendruomenė, taip pat neįgaliųjų bei pagyvenusių žmonių organizacijos.
• 2015 m. pasirašyta bendradrabiavimo ir draugystės sutartis tarp Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ ir Livani darželio „Rukiši“ („Nykštukai“). Patirtimi dalinasi šių darželių vadovai ir pedagogai, kartu vykdomos projektinės veiklos. Kartą į metus organizuojamos pedagogų delegacijos, keičiamasi patirtimi vaikų ugdymo, ugdomųjų veiklų organizavimo srityje.
• Ukmergė ir Livani nuolat keičiasi meno kolektyvais, kurie dalyvauja tiek didžiosiose miestų šventėse, tiek bendruomeniniuose renginiuose.

Kandidatūros teikėjas – savivaldybės meras Rolandas Janickas.

2017 m. gegužės 26 d. savivaldybės mero potvarkis Nr. 9-37 „Dėl apdovanojimo Mero padėkos ženklu“.


Paskutinis atnaujinimas: 2017-10-18 09:54:23